بیمه عمر و آتیه فرزندان

مزایای بیمه زندگی مان

افرادزیادی تصورمی کنند بیمه ی زندگی هم هزینه دارد وهم ابزاری پیچیده است .این درحالی است که ((بیمه مان)) ابزاری قوی و انعطاف پذیر است برای محافظت از زندگی کسانی که دوستشان دارید . ((بیمه مان ))  به کمک شما می آید و مشکلات امروز و فردای شماراحل می کند و برای شماارزشمند خواهد بود.

بیمه زندگی مان این امکان رافراهم می نماید، بدون تغییر درشرایط فعلی ،امنیت،آرامش وامید را به عزیزان تان هدیه دهید. در بیمه عمرمان بیمه‌گزار متعهد می‌شود طی بازه‌های زمانی مشخص، مبالغی را به شرکت بیمه ایران پرداخت کند و درازای آن می‌تواند از خدمات و پوشش‌هایی که بیمه عمر ارائه می‌دهد استفاده کند.

مزایای سرمایه ­گذاری مان

 1.  در بیمه زندگی ‌مان، بیمه­ گذار علاوه بر سود علی‌الحساب تضمینی، در 85 درصد منافع حاصله از سرمایه­ گذاری بیمه­ گر بر روی ذخیره بیمه ­نامه مشارکت دارد.
 2.  امکان تبدیل کل یا بخشی از اندوخته بیمه ­نامه به بیمه بازنشستگی در پایان مدت بیمه­ نامه.
 3.  ارائه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه ­نامه شامل سرمایه بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد
 4. امکان دریافت وام تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه ­نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن
 5. امکان بازخرید کل یا بخشی از بیمه­ نامه بدون محدودیت زمانی، در صورت وجود ارزش بازخریدی.

مزایای بیمه ه­ای مان

 1.  عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه‌نامه از بدو تولد.
 2.  پرداخت 1 تا 35 برابر حق­ بیمه سالیانه به استفاده­ کننده­ گان در صورت فوت بیمه ­شده با توجه به شرایط بیمه­‌‌‌‌‌‌نامه و انتخاب بیمه­ گذار.
 3. پرداخت 1 تا 140 برابر حق­ بیمه سالیانه به استفاده ­کننده­ گان در صورت فوت بیمه ­شده براثر حادثه (پوشش فوت به هر علت + پوشش حادثه) بر اساس انتخاب بیمه ­گذار در پیشنهاد
 4.  پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا ازکارافتادگی کلی و جزئی دائم بیمه­ شده براثر حادثه.
 5.  پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه­ های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه ­های حوادث به بیمه­ شده.
 6. پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق­ بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه­ گذار براثر حادثه تا پایان مدت بیمه­ نامه.
 7.  پرداخت 1 تا 3 برابر آخرین حق­ بیمه پرداختی سالیانه بیمه­ گذار و به مدت ده سال، در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه­ شده
 8. پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثر به مدت 7 روز.
 9.  پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه­ گذار به بیمه­ شده­ هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.
 10.   پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ریال به‌صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه ­شده به یکی از امراض خاص و صعب الاج شامل سکته قلبی یا مغزی، جراحی عروق کرونرقلب وپیوند اعضاء اصلی بدن.
 11.  پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ریال به‌صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه ­شده به بیماری سرطان
 12. امکان ادامه پوشش­ های تبعی بیمه­ نامه در صورت عدم پرداخت حق­ بیمه توسط بیمه‌گذار و تأمین حق­ بیمه از محل ذخیره ریاضی.